Masz pytanie?

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Niniejsza Polityka prywatności określa zasady przetwarzania, gormadzenia i wykorzystywania danych osobowych pozyskanych od Państwa przez sklep internetowy Empire, prowadzony pod www.empire-antyki.com z siedzibą w Brzękowice Dolne 17a, 42-504 Będzin 4.

Sklep internetowy dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia Państwa prywatności i ochrony udzielonych informacji podczas korzystania z Witryny i dokonywania zakupów w ramach sklepu oraz w tym celu podejmuje wszelkie niezbędne działania.

Posiadamy zaszyfrowane dane (sprawdź https://)- zielona kłódka przy domenie www.empire-antyki.com

Jakie dane zbiera sklep internetowy podczas dokonywania zakupów? 

1) nazwisko i imię,

2) adres poczty elektronicznej,

3) dane firmowe:

- nazwa,

- adres korespondencyjny, dostawy towaru, do wystawienia faktury VAT,

- NIP,

- telefony kontaktowe,

- adres strony internetowej,

Podanie powyższych danych jest dobrowolne natomiast konieczne dla poprawnego dokonania zakupu w ramach Witryny.

Po realizacji zamówienia kasujemy wszelką korespodencję drogą email, drogą telefoniczną sms.

Nie wymagamy logowania! Dodatkowo dane którę są podawane przez Państwa zostają zaszyfrowane poprzez RAPID SSL-bezpieczne połączenie (https://) kłódka zielona.

Marketing Sklepu:

O ile Państwo wyraziliście na to zgodę (subskrybcja), podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celach marketingowych własnych produktów Empire-sklep internetowy. Jeśli nie życzysz sobie przesyłania informacji o nowościach prosimy o informację na empireantyki@gmail.com , usuniemy Państwa emaila.

Udostępnienie informacji przez sklep Empire.

W celu realizacji umowy sklep internetowy może udostępniać zebrane od Państwa dane do następujących podmiotów: admina firmy internetowej, firm kurierskich, operatorów systemów płatności.

Inne strony internetowe:

W ramach Witryny mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Witryny i nie są nadzorowane przez sklep internetowy. Strony te mogą posiadać własne polityki prywatności. Sklep internetowy nie ponosi odpowiedzialności za zasady postępowania z danymi w ramach tych stron.

Pytania lub zastrzeżenia:

W przypadku pytań i zastrzeżeń dotyczących niniejszej Polityki prywatności mogą być przez Państwa przesłane na adres empireantyki@gmail.com

Facebook